Bekijk

RESOC Noord-West-Vlaanderen helpt u graag verder met uw vragen, suggesties en opmerkingen:

Streekhuis Kasteel Tillegem
Tillegemstraat 81 - 8200 Brugge
050 40 70 40 - info@resocnoordwest.be

Ons team:

Kim Lievens - Waarnemend coördinator
tel. 050 40 70 40 - gsm 0474 57 86 98
kim.lievens@west-vlaanderen.be

Bram Bruggeman - Stafmedewerker
tel. 050 40 70 40 - gsm 0494 53 54 82
bram.bruggeman@west-vlaanderen.be

Marthe Debrouwere - Stafmedewerker
tel. 050 40 70 38 - gsm 0494 53 54 83
marthe.debrouwere@west-vlaanderen.be

Sofie Van Hecke - Projectontwikkelaar EAD
tel. 050 40 70 37 - gsm 0471 11 80 51
sofie.vanhecke@west-vlaanderen.be

Tine Decuypere
tel. 050 40 70 36 - gsm 0494 53 54 85
tine.decuypere@west-vlaanderen.be

Paul Godderis - Administratief medewerker
tel. 050 40 70 38
paul.godderis@west-vlaanderen.be

Sofie Meesschaert - Medewerker communicatie & events
gsm 0470 98 06 55
sofie.meesschaert@west-vlaanderen.be

Belangrijk!! Bent u lid van RESOC Noord-West-Vlaanderen, op zoek naar documenten en verslagen van bijeenkomsten? Dan kan u die terugvinden met uw paswoord op hun vertrouwde plaats op onze oude webstek. Deze plek blijven we gebruiken als intranet voor onze leden.

 

Foto's met dank aan: TE Connectivity, Port of Zeebrugge, Ondernemende Regio Brugge, Westtoer, Stad Brugge, Immaculata Instituut, Lieven Neyrinck
© 2016 RESOC-SERR Brugge